با ما تماس بگیرید 09124931963

خانه » بیمه عمر و تامین آتیه » بیمه عمر و تامین آتیه چیست ؟

بیمه عمر و تامین آتیه چیست ؟

بیمه عمر و پس انداز چیست ؟
بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از پرطرفدار ترین بیمه های پس انداز در جهان می باشد که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک به این بیمه نامه، روز به روز طرفداران بیشتری را در اکثر کشورها به خود جلب می نماید.
در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش های بیمه ای را نیز خواهند داشت.

آیا شما به این بیمه نامه نیاز دارید ؟
بیمه عمر بر خلاف آنچه در ذهن تداعی می کند بیمه زندگی است و زندگی شیرین و پر از خوبی ها و دوست داشتنی هاست. افراد دور اندیش در روزهای خوش امروز باید به فکر تامین آینده باشند.
شما می توانید از در آمد ماهیانه خود بخشی که برای آن برنامه ریزی ندارید یا صرف هزینه های غیر ضروری می شود را به این پس انداز اختصاص دهید و اطمینان داشته باشید که این پس انداز به طور منظم و سیستماتیک برای شما سرمایه گذاری می شود. همچنین در تمام مدت این قرارداد نیز از پوشش های بیمه ای نیز برخوردار شده اید.

چگونگی پس انداز در بیمه عمر
شرکت بیمه پاسارگاد، حق بیمه های پرداختی های شما را با اختصاص سود تضمینی ۱۸درصد در اندوخته شما انباشته می نماید.
این اندوخته طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی مطمئن برای آینده مالی شما فراهم می سازد.

پوشش های درمانی و مکمل
هدف اصلی این بیمه نامه ایجاد یک صندوق مالی و پس انداز برای بیمه شده می باشد ولی در کنار این نوع پس انداز، بیمه شده را تحت پوشش و حمایت درمان بیماری های خاص و پوشش های تکمیلی نیز قرار می دهد.

پوشش های تکمیلی و درمانی بیمه عمر شاید در ذهن تداعی کننده بیماری، فوت و یا ناراحتی باشد ولی در اصل این گونه نبوده و یکی از مزایای مهم و اصلی این طرح پس انداز به شمار می رود.

پوشش بیماری های خاص : حفاظت از شما هنگامی که نیاز به درمان پزشکی دارید.
این بیمه نامه پرداخت هزینه های پزشکی ابتلا به بیماریهای خاص برای ۵ نوع بیماری و هر بیماری به مبلغ ۲۵ میلیون تومان و جمعا ۱۲۵ میلیون تومان را پوشش می دهد. (سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی عروق قلب، سرطان ها و پیوند اعضای اصلی بدن)

پوشش از کار افتادگی : زمانی که شما به علت آسیب دیدگی، دیگر قادر به کار کردن نیستید .
این پوشش به شما این امنیت و آرامش را می دهد که اگر سرپرست خانواده بر اثر حادثه کاری، از کارافتادگی دائم و کامل برای وی اتفاق افتاد، تمامی حق بیمه را بیمه پاسارگاد پرداخت کرده و در انتهای قرار داد تمامی موجودی صندوق به بیمه شده پرداخت می گردد.

بیمه فوت طبیعی و بیمه فوت حادثه
در صورتی که سر پرست خانواده (بیمه شده)  بر اثر فوت طبیعی و یا فوت بر اثر حادثه از بین برود : تا سقف ۱۰۰ و ۲۰۰ میلیون تومان به خانواده وی غرامت پرداخت می گردد.

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی
چنانچه منزل مسکونی تعیین شده از سوی بیمه گذار در طول مدت بیمه به علت وقوع آتش سوزی، صاعقه و انفجار دچار حادثه شود. خسارت وارده را حداکثر تا مبلغ (۵۰۰ میلیون تومان) تحت پوشش بیمه آتش سوزی بوده و بیمه پاسارگاد غرامت پرداخت می نماید.

بیمه آتیه کودک و نوجوان بیمه پاسارگاد
شرکت بیمه پاسارگاد برای تامین هزینه تحصیلات، جهیزیه و ازدواج فرزندان شما و رفع نگرانی در مورد آینده آنها، بیمه نامه آتیه کودک و نوجوان را با شرایط و مزیت های عالی ارائه کرده است که با تهیه آن میتوانید عزیزان دلبندتان را از آغاز تولد زیر پوشش انواع خدمات بیمه ای و پس انداز قراردهید.

شرایط و مزایای بیمه عمر و تامین آتیه
بیمه عمر و  تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد کاملاً انعطاف پذیر بوده، به گونه ای که منطبق بر شرایط و نیازهای شما طراحی گشته و در طی مدت اعتبار بیمه نامه می تواند همراه و هم گام با نیازهای شما شرایط قراداد تغییر یابد بدون آنکه نیازی به فسخ آن باشد.

* مبلغ حق بیمه: مبلغ بین حداقل ۵۰ هزار تومان و حداکثر ۳۳۴ هزار تومان به روش پرداخت ماهیانه می تواند باشد.

* نحوه پرداخت: حق بیمه بنا به تقاضای بیمه گذار می تواند به اقساط شش ماهه، سه ماهه، سالانه و یا ماهانه تقسیط گردد.

* مدت بیمه: مدت این بیمه نامه می تواند بین  ۵ تا ۳۰ سال ادامه پیدا کند.

* سن بیمه شده: محدودیت سنی برای بیمه شدن وجود ندارد و تمام افراد زیر ۷۰ سال از بدو تولد می توانند تحت پوشش این بیمه قرار گیرند.

شرایط ویژه بیمه پاسارگاد

۱- پرداخت سود تضمینی ۱۸ درصد(در ۵سال اول)

۲- امکان دریافت وام بدون ضامن و بدون وثیقه

۳- پس انداز با هر توان مالی

۴- استفاده از پوشش کمک هزینه های بیماریهای خاص

۵- معافیت مالیاتی

۶- باز خرید بیمه نامه

۷- مدت اختیاری قرار داد

۸- امکان پس انداز با روشهای مختلف پرداخت و افزایش سالیانه در پرداخت

چرا شرکت بیمه پاسارگاد

- بیمه پاسارگاد به لحاظ مجموع سرمایه و ذخایر فنی، بزرگترین شرکت خصوصی کشور می باشد، که در سالهای ۱۳۸۶ و ۱۳۸۸ به عنوان بیمه برتر از جانب بیمه مرکزی ایران لوح تقدیر دریافت کرده است.

 – بیمه پاسارگاد به صورت تخصصی ذخایر جمع شده از این بیمه نامه را در ۲۸ شرکت گروه مالی پاسارگاد و همچنین بانک پاسارگاد سرمایه گذاری کرده و سود حاصله را بین بیمه گذاران خود تقسیم می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *